mokaudyt.pl – Audyt, Wyceny

PL | EN

Strona główna » Filozofia działania

Naszą misją jest świadczenie usług audytorskich i usług wyceny na najwyższym poziomie. Wszystkie prace wykonujemy w sposób profesjonalny, uczciwy, terminowy, zapewniając poufność uzyskanych informacji.

Filozofia działania MOK Audyt zawarta jest w nazwie firmy: MOK = Merytoryczni, Otwarci, Konstruktywni.

Merytoryczni. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w realizacji  profesjonalnych usług doradczych w zakresie audytu i wyceny. Świadczone przez nas usługi spełniają najwyższe standardy. Opieramy się na doświadczeniu zdobytym w międzynarodowej firmie konsultingowej. Realizujemy projekty dla polskich oddziałów zagranicznych firm, przedsiębiorstw krajowych oraz firm rodzinnych. Nasi Klienci działają w różnych sektorach gospodarki i reprezentują różne branże.

Otwarci. Stale rozwijamy swoją wiedzę i jesteśmy otwarci na zmiany.  Uważnie słuchamy naszych Klientów, umiemy szybko i elastycznie podejmować decyzje. W pełni angażujemy się w każdy projekt, tak aby osiągać zaplanowane wyniki. Bardzo cenimy sobie otwartą i szczerą komunikację z naszymi Klientami.  Jesteśmy też pozbawieni odrobiny inercji, która charakteryzuje bardzo duże firmy doradcze. Potrafimy szybko dostosować się do zmieniających się warunków.

Konstruktywni. Opieramy się na pragmatycznym podejściu  do realizacji szczegółowo uzgodnionych zadań.  Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, bo przecież nie ma identycznych firm. Dlatego zawsze odpowiednio dobieramy metodologię naszych prac, aby wykonać je w sposób skuteczny, efektywny i minimalizujący ryzyko. Nasze podejście w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem pozwala nam oferować usługi finansowe niejako „szyte na miarę”.